Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 65м2 на Осокорська вул. (Осокорки) 2а, Осокорки, в Дарницькому районі, Київ, метро Славутич

126 000 $
5 398 920 грн
1 939 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
65 / 36 / 11 м2
Кімнат:
2
Тип:
Роздільні

Поверх:
20 из 24
Стіни:
Цегла

Один санвузол суміщений

Код:
1973349
Оновлене:
28-04-2026
Перегляди:  6
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Квартира, яка одразу стає домівкою! Тут не потрібно нічого доробляти, облаштовувати або чекати на доставку меблів — все вже є. Зайшли, вдихнули, усміхнулися… і зрозуміли: це саме Ваша квартира! #9989; 2 кімнати, 2 санвузли, продумане планування — зручно, стильно, комфортно. #9989; Сучасний ремонт без кричущих рішень, у нейтральних відтінках — легко впишеться в будь-який стиль життя. #9989; Меблі та техніка залишаються, бо навіщо вам зайві клопоти, якщо можна просто жити й насолоджуватися? #9989; Чудова локація — метро в пішій доступності, місто поруч, але без метушні. Ця квартира для тих, хто цінує престиж, комфорт і не хоче витрачати час на пошуки «ідеального варіанта». Він уже знайдений!

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212893475

ЖК Зарічний

Адреса будинку: Осокорська вул. (Осокорки), 2а, Київ, Дарницький район, Осокорки