Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 27м2 на Лук'янівська вул. 11, Лук'янівка, в Шевченківському районі, Київ, метро Лук'янівська

44 000 $
1 885 337 грн
1 630 $ /m2

Площа:
27 / 14 / 6 м2
Кімнат:
1
Тип:
Роздільні

Поверх:
7 из 5

Один санвузол суміщений

Код:
1973549
Оновлене:
28-04-2026
Перегляди:  7
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж 1к квартири(гостинка) в цегляному будинку за адресою вулиця Лук'янівська будінок 11. На 8/9 поверхового будинку. Квартира дуже тепла,вікна на південь. Площа 27/13,5/6 кв.м. В будінку ОСББ, доглянутий під'їзд, новий ліфт. Великий засклений балкон,склопакети,в квартирі газ,меблі на кухні,в кімнаті,все залишається. Був зроблений капремонт(декілька років тому з заміною комунікацій),в санвузлі плитка.Вся побутова техніка залишається. У дворі-сквер, дітячий та спортивний майданчик, бювет, супермаркет 'Фора'(50м), 'Сільпо'(300м). Поруч церква та мечеть.Ринок 'Лук'янівський' або 'Житній' -15хв пішки. Метро Лукянівська -15хв пішкі, метро Контрактова площа-20хв пішки. Шевченківський район, масив Татарка. Поруч Поділ,Львівська площа,Пейзажна алея та весь Старий центр Кієва.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212894328

Адреса будинку: Лук'янівська вул., 11, Київ, Шевченківський район