Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 34м2 на Дніпровська наб. 17к, Осокорки, в Дарницькому районі, Київ, метро Осокорки

51 500 $
2 206 702 грн
1 515 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
34 / 18 / 10 м2
Кімнат:
1
Тип:
Роздільні

Поверх:
7 из 28

Один санвузол суміщений

Код:
1973730
Оновлене:
28-04-2026
Перегляди:  3
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

ЖК Берег Дніпра Стан квартири - під ремонт, після будівельників. У вартість входить монтаж та підключення інженерних систем, зокрема, влаштування автономного опалення в квартирі, встановлення вхідних дверей, вікон зі склопакетами, влаштування бетонної стяжки та штукатурки, встановлення необхідних лічильників, підведення інженерних мереж без внутрішньої розводки. Комплекс комфорт-класу, розташований на першій береговій лінії з фантастичними видами на правий берег та Дніпро. Великі панорамні вікна впустять багато сонця у вашу оселю, а ввечері забезпечать неймовірне видовище – захід сонця над дніпровськими хвилями. Власний підземний паркінг.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212895255