Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 60м2 в Шевченківському районі, Дніпро

69 460 $
2 976 262 грн
1 158 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
60 м2
Кімнат:
2

Поверх:
3 из 8

Код:
1973735
Оновлене:
28-04-2026
Перегляди:  4
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212895273