Подзвонити Повідомлення

Продам 4-к квартиру 169м2 на Генерала Шаповала (Механізаторів) вул. 2, Солом'янка, в Солом'янському районі, Київ

194 580 $
8 337 475 грн
1 152 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
169 м2
Площа кухні:
90 м2
Кімнат:
4
Тип:
Роздільні

Поверх:
4 из 25
Стіни:
Цегла

Один санвузол суміщений

Код:
1974117
Оновлене:
28-04-2026
Перегляди:  8
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Краща ціна на квартири в ЖК Смарагдовий (Ізумрудний) та взагалі у сегменті сучасних житлових комлексів бізнес-класу. Генерала Шаповала (Механізаторів) 2, ЖК Смарагдовий – квартири «бізнес»-класу з висотою стель – 3 метри, просторим плануванням та панорамними вікнами. Комплекс розташований біля Солом'янського ландшафтного парку та в 10 хвилинах від центру міста. 4-х кімнатна квартира розташована на 4 поверху 25 поверхового будинка, у секції 1.3., Загальна площа 169,2 кв.м. Зручне зонування господарської та гостьовий частин. Світлі кімнати. Простора вітальня з влаштованою кухонною площею, столовою, наявні гардеробні та великий гостевій санвузол– взагалі ця зона складає близько 90 кв.м.. Три спальні : господарська з великим власним санвузлом 32,8 кв.м. та дві дитячі спальні 18,0 та 19,3 кв.м.. Квартира з базовим ремонтом, з меблями та побутовою технікою, після оренди. В гарному стані. Квартира має 4 шафи-купе, дві гардеробні, велика засклена лоджія та балкон, пожежна та охоронна сигналізації. ЖК Смарагдовий – це найкраші характеристики комплексу бізнес-класу з гарними традиціями проживання. Затишний комплекс знаходиться поруч з Солом'янським парком 27га. Під доглядом власного ОСББ, що обрали самі мешканці. Закрита безпечна територія, охорона. Підземний паркінг (укриття). Зроблено все для комфорту та безпеки мешканців: на власній території комплексу. Залена теріторія з елементами ланшафтного дизайну, влаштовані дитячі та спортивні майданчики, центри дитячого розвитку, повний спектр інфраструктурних послуг, продуктові магазини, супермаркет, магазин, салони краси, кафе, кондитерська, стоматологія, різноманітні медичні послуги та багато інших сервісів, що створюють комфортні умови для впроживання в комплексі з власною територією !