Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 70м2 на Робоча вул. в Чечелівському районі, Дніпро

61 000 $
2 613 763 грн
872 $ /m2

Загальна площа:
70 м2
Площа кухні:
10 м2
Кімнат:
3
Тип:
Роздільні

Поверх:
9 из 19

Одна лоджія, один санвузол роздільний

Код:
1975960
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  6
Агентство нерухомості
Демченко Ольга
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Загальна інформація: •Площа: 70 м #178; •Поверх: 9/16 •Кімнат: 3 •Лоджія із виходом на червону лінію Про квартиру: •Чистий та доглянутий ремонт •Міжкімнатні двері з натурального дерева •Підлога — дубовий паркет •Простора кухня та окремі кімнати •Вітальня і дві спальні зручного планування •Продумане та функціональне розташування кімнат Меблі та комплектація: •Продається з меблями •Вмонтована кухня залишається •Без телевізора та пральної машини •Можливий варіант продажу без меблів (ціна обговорюється) Інфраструктура: •Поруч супермаркети Varus, АТБ •Школа та дитячий садок у кроковій доступності •Зупинка громадського транспорту прямо біля будинку •Зручне місце для життя та потенційної оренди #128222; Телефонуйте та домовляйтесь про перегляд — квартира варта вашої уваги!

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212902764