Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 99м2 на Повітрофлотський просп. 56, Чоколівка, в Солом'янському районі, Київ

129 000 $
5 527 466 грн
1 304 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
99 м2
Площа кухні:
23 м2
Кімнат:
3
Тип:
Роздільні

Поверх:
21 из 24

Один санвузол суміщений

Код:
1976103
Оновлене:
28-04-2026
Перегляди:  5
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Будинок введений в експлуатацію у 2025 році , присвоєно адресу - просп. Повітряних Сил, 56 (будинок 1, секція 1). Право власності оформлено. Документи готові до угоди. Розташований у внутрішній частині ЖК, найдалі від проспекту. Квартира після будівельників: лазерна стяжка, радіатори, лічильники на всі комунікації. Монолітно-каркасний будинок, пасажирські та вантажний ліфти, відеоспостереження, закрита територія, концепція «двір без авто», підземний паркінг, дитячі майданчики. Підходить під програму єОселя.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212903055

ЖК Ok`Land

Адреса будинку: Повітрофлотський просп., 56, Київ, Солом'янський район