Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 92м2 на Пимоненка вул. 7д у Сихівському районі, Львів

212 163 $
9 090 882 грн
2 307 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
92 м2
Площа кухні:
28 м2
Кімнат:
3
Тип:
Суміжно-роздільні

Поверх:
9 из 10

Тераса, один санвузол суміщений

Код:
1976323
Оновлене:
28-04-2026
Перегляди:  5
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

ЖК AUROOM CITY, цегляний будинок. Продається двоповерхова квартира з кухнею-вітальнею та виходом на терасу, двома окремими кімнатами на другому поверсі, двома санвузлами (на 1 та 2 поверсі), гардеробною/технічним приміщенням, кімнатою-пральнею та внутрішніми сходами. Стан квартири - близько 85% готовності ремонту, виконані всі чорнові роботи, розведені електрика та комунікації, підготовлені виводи під техніку та сантехніку. Залишилось завершити фінішні роботи та меблювання. Квартира має багаторівневе планування. В квартирі виконана колекторна система опалення/система теплої підлоги з розподільчим вузлом, система водоочистки, встановлений електрощиток. Підготовка під кондиціонування з можливістю встановлення на даху. Система опалення: індивідуальне газове. Є газ. Придбано ванну та міжкімнатні двері, які залишаються покупцю. Меблювання відсутнє. До квартири передається повний пакет проєктної та технічної документації. Житловий комплекс Aurum City, будинок заселений, немає шуму від ремонтів. Тип будинку: Житловий фонд від 2021 р. Є відеоспостереження, ліфт, панорамні вікна. Поруч розташовані школа, дитсадок, зупинки громадського транспорту, супермаркети, парки, річка/озеро. Є видовий вид на місто. Квартира має формат пентхаусу з двоповерховим плануванням та великою приватною терасою з відкритою панорамою на місто. Все робилось для себе, з використанням преміум матеріалів і дорогих інженерних рішень. Всі найскладніші та найдорожчі роботи вже виконані (в т.ч. інженерія). Багато природного світла. Є підігрів підлоги, ванна, панорамні вікна, тераса.