Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 163м2 на Наукова вул. 7 у Франківському районі, Львів

407 275 $
17 451 153 грн
2 499 $ /m2

Площа:
163 / 80 / 20 м2
Кімнат:
3
Тип:
Суміжно-роздільні

Поверх:
8 из 8

Тераса, один санвузол суміщений

Код:
1978630
Оновлене:
28-04-2026
Перегляди:  2
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж ексклюзивного пентхаусу WOW-формату в ЖК MECENAT, Наукова, 7 Загальна площа — 162,91 м??Поверх — 8/8?Тераса — 79,08 м? (коефіцієнт 1/3) Квартира унікальна завдяки терасам та зенітним вікнам — світлопрозорим конструкціям у стелі, які наповнюють простір природним світлом і створюють відчуття відкритості та масштабу. Висота стель — до 3,3 м?Простір, де емоції інвестора перетворюються на капітал. Технічні переваги енергоефективна будівля алюмінієві віконні системи з оптимізованою теплоізоляцією автономне опалення (власний тепловий пункт) Комерційна складова На цокольному та першому поверхах розміщені комерційні приміщення з: окремими вхідними групами панорамними вітринами високими стелями Престижна локація, платоспроможна аудиторія сегменту business+, зручна транспортна доступність — ідеальне середовище для розвитку бізнесу будь-якого формату. Переваги локації близькість до транспортних вузлів активна забудова житловими комплексами висока прохідність і ділова активність MECENAT — це місце, де легко розпочати власну справу, комфортно працювати та впевнено масштабувати бізнес.?MECENAT — коли бізнес почувається на своєму місці. У проєкті передбачена можливість придбання житлової й комерційної нерухомості, а також місць у паркінгу на виплат.?Розтермінування — на весь період будівництва?Без додаткових відсотків Деталі за телефоном, покази — за домовленістю