Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 47м2 на Величковського вул. в Шевченківському районі, Львів

42 750 $
1 831 777 грн
910 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
47 / 25 / 16 м2
Кімнат:
1
Тип:
Роздільні

Поверх:
1 из 11

Одна лоджія, один санвузол суміщений

Код:
1979725
Оновлене:
28-04-2026
Перегляди:  3
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

вулиця Івана Величковського, Будинок 2 Продаж 1-кімнатної квартири, ЖК «Західна Вежа», вул. Величковського, Рясне Продаж 1-кімнатної квартири, ЖК «Західна Вежа», вул. Величковського, Рясне Пропонується до продажу 1-кімнатна квартира площею 40 м? у сучасному житловому комплексі комфорт-класу «Західна Вежа» (вул. Величковського, район Рясне). Будинок цегляний, здача в експлуатацію — кінець поточного року. Продаж за переуступкою. Без комісії для покупця. Переваги: Комфортний та розвинений район Новобудова з якісним будівництвом Зручне планування Поруч магазини, громадський транспорт, зелена зона Є інші поверхи

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212907676