Подзвонити Повідомлення

Продам невелику квартиру 20м2 в Дніпровському районі, Київ

58 000 $
2 485 217 грн
2 900 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
20 / 11 / 4 м2
Кімнат:
1
Тип:
Cуміжні

Поверх:
11 из 14

Один санвузол суміщений

Код:
1979957
Оновлене:
28-04-2026
Перегляди:  6
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається смарт-квартира в ЖК «Комфорт Таун» Затишна та світла квартира загальною площею 20,4 м #178; (житлова – 10,6 м #178;, кухня – 4 м #178;), розташована на 11-му поверсі. Сучасний ремонт, є меблі та техніка для комфортного проживання: зручний диван, кондиціонер, телевізор, кухня з усім необхідним. Квартира повністю готова до заселення або здачі в оренду. Будинок знаходиться в охороненому комплексі з розвиненою інфраструктурою: магазини, кафе, спортклуб, дитячі майданчики, паркова зона — все поруч.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212907916