Подзвонити Повідомлення

Продам 4-к квартиру 87м2 на Костомарівська вул. в Центральному районі, Дніпро

215 000 $
9 212 443 грн
2 472 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
87 м2
Кімнат:
4

Поверх:
2 из 12

Код:
1980593
Оновлене:
28-04-2026
Перегляди:  2
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

У продажу 4-кімнатна квартира з рідкісним плануванням на 6 вікон у ЖК Женева2 секція (перша черга), 2/12 поверх, 87,1 м?Новий дизайнерський ремонт, який робили для себе — без економії на матеріалах і рішеннях.Продумане планування:• кухня-вітальня• три окремі кімнати (спальня, дитяча, кабінет/гостьова)• два санвузли• гардеробнаДизайнерські та технічні акценти квартири: • master-вимикач біля входу — вимикає все світло одним натисканням• тепла підлога в санвузлах і кухонній зоні• система захисту від протікань Ajax (7 датчиків), керування через мобільний додаток• підготовка під бойлер (приховано)• виведені комунікації під резервне живлення• кухня з острівною витяжкою та додатковою системою очищення повітря• збережений вентканал — можливість альтернативного рішення• винний холодильник Miele• меблі, виконані на замовлення за індивідуальним дизайн-проєктом• преміальна плитка в кухні та ТВ-зоні• епоксидна затирка — не змінює колір і не вимивається• передбачено котохід (підійде і для невеликих собак)• посилена шумоізоляція між кімнатами• матеріали підвищеної щільності (URSA, подвійний гіпсокартон Titan)•матрац у спальні рівня high comfort (аналог memory-технологій)• у дитячій кімнаті — акцентні шпалери (легко замінити або перефарбувати)•прокладено окрему трасу до паркінгу для зарядки електромобіля, у щитовій встановлено індивідуальний автомат• опалення: двоконтурний газовий котел•є в наявності комора 5 м2Житловий комплекс із продуманим простором для життя, закрита територія, охорона, цілодобовий відеонагляд.Двір без автомобілів, дворівневий підземний паркінг.На території комплексу:• сучасні дитячі майданчики• міні-футбольне поле, тренажери, тенісні столи.Керує комплексом ОСББ — порядок, доглянутість і контроль на кожному етапі.