Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 89м2 на Балтійський пров. 3а, Куренівка, в Оболонському районі, Київ

86 000 $
3 684 977 грн
967 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
89 / 86 / 2 м2
Кімнат:
2
Тип:
Роздільні

Поверх:
10 из 25

Одна лоджія

Код:
1981664
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  3
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Нова 2-х кімнатна квартира в ЖК Навігатор: - сучасне планування - велика кухня-вітальня 25,6 м.кв + балкон - 2 просторі кімнати 19,3 та 20,6 м.кв - 2 санвузли, один 7,8 м.кв - двостороння - будинок монолітно-каркасний, утеплений мін. ватою - 3 ліфти - встановлені радіатори опалення - є генератор Поруч - Новус, 2 дит.садочки та ліцей, ТЦ Balticsky

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212909845

Адреса будинку: Балтійський пров., 3а, Київ, Оболонський район, Куренівка