Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 84м2 на Каховська вул. 62а, Микільська Слобідка, в Дніпровському районі, Київ

185 000 $
7 926 986 грн
2 203 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
84 м2
Площа кухні:
16 м2
Кімнат:
3
Тип:
Роздільні

Поверх:
19 из 26
Стіни:
Цегла

Один санвузол роздільний

Код:
1981736
Оновлене:
28-04-2026
Перегляди:  7
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж видової 3-кімнатної квартири в ЖК «Каховська» |(Каховська, 62а, 1 секція, метро Лівобережна Пропонується стильна та простора 3-кімнатна квартира з панорамними краєвидами на правий берег Києва — Батьківщина-Мати та Києво-Печерська лавра. Локація: район метро Лівобережна Поверх: 19 Квартира двостороння, світла та тепла Планування: • 3 окремі спальні • Простора кухня • санвузли роздільні • Хол • Гардеробна Ремонт та оснащення: • Вбудована техніка Bosch (духова шафа, мікрохвильова піч, посудомийна машина, варильна поверхня) • Кухня з фарбованими МДФ фасадами та преміальною фурнітурою Blum • Кондиціонери в кожній кімнаті • Встановлено автономне джерело живлення • Якісні матеріали оздоблення • Високоякісні броньовані вхідні двері та міжкімнатні двері фірми Родос • Підлога: керамограніт та дубова однополосна паркетна дошка • Інтер'єр у світлих, нейтральних тонах Будинок: • Автономність під час відключень: працює генератор (ліфт, вода, опалення) Інфраструктура: • До метро — 15 хв пішки або 5 хв на авто • Поруч Парк Перемоги та Дніпровська набережна з пляжною зоною • Торгові центри, кав'ярні, ресторани та вся необхідна інфраструктура в пішій доступності Право власності більше 3 років

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212909907