Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 310м2 в Орлівщина с., в Новомосковському районі, Дніпропетровська обл.

395 000 $
16 925 186 грн
1 275 $ /m2

Загальна площа:
310 м2
Ділянка:
14 сот.

Поверхів:
2

Код:
1987858
Оновлене:
28-04-2026
Перегляди:  4
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

? ПРОДАЖА ШИШКІНО Домоволодіння у КМ Шишкіно , с. Орлівщина Загальна площа 310 м2. Котедж 2 поверха, мебльований. Кухня-їдальня, вітальня з каміном, 6 кімнат, 3 санвузла, балкон, тераса з маркізою. Горищне приміщення, бетонний льох. Опалення індивідуальне, газове, електричне, тепла підлога, 9 кондиціонерів. Двозонний лічильник, 380 В. Каналізація- індивідуальний біореактор. Ділянка 14.24 сотки. Басейн, гараж 25 м2, крите паркування на два автомобіля, ворота автоматичні, альтанка барбекю, ландшафтний дизайн, свердловина, автополив. Територія містечка розташована у хвойному лісі. Має охорону, басейн, сауну, ресторан, спортивні та дитячий майданчики. Відстань до м.Дніпро 30 км. До м. Новомосковськ -15 км.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 22376654