Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 351м2 на Барикадний пров. у місті (передмісті), Дніпро

470 000 $
20 138 829 грн
1 340 $ /m2

Загальна площа:
351 м2
Ділянка:
6 сот.

Поверхів:
2

Код:
1988677
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  2
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Цегляний будинок 350м2 в самому центрі Дніпра. Побудований якісно та добротно.Функціональне планування.-1 поверх: передпокій, хол, кухня-вітальня, санвузол і вбиральня.-2 поверх: хол, 3 спальні, санвузол та веранда.На монолітному цокольному поверсі розташовані пральня, спортзал, санвузол та кілька приміщень вільного призначення.Ділянка 6.72 соток з ландшафтним дизайном, деревами, чагарниками та квітами, басейном, зоною барбекю та місцем для паркування авто. Огороджений парканом в єдиному стилі з будинком.У будинку усі центральні комунікації.Хороші підїзні шляхи.У пішій доступності вся потрібна інфраструктура.Під час будівництва будинку було передбачено можливість добудувати третій поверх.Цей обєкт ідеальний як для проживання великої родини, так і для бізнесу: приватний дитячий садок, школа розвитку, офіс та інше.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 22382068