Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 146м2 на Синявського пров. в Чечелівському районі, Дніпро

72 000 $
3 085 097 грн
494 $ /m2

Загальна площа:
146 м2
Ділянка:
4 сот.

Поверхів:
2

Код:
1988981
Оновлене:
28-04-2026
Перегляди:  3
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Двоповерховий будинок для великої родини або двох сімей на МирномуПродається чудовий двоповерховий будинок на житловому масиві Мирний – затишному й спокійному районі, всього за 5-10 хвилин від Тополя.Основні характеристики:Площа: 146 м?Формат: дві автономні частини з окремими входами – ідеально для двох сімей або великої родиниКімнат: 5 (розподілені між двома частинами)Кухні-студії: 2 просторі, сучасні та світліСанвузли: 2, усе окремоОпалення: автономне електричне – тепло і комфорт у будь-яку пору рокуДілянка: 4 сотки земліПаркомісця: у дворі помістяться 2-3 автомобіліОсобливості: Будинок із гарним ремонтом, затишний і просторий. Великі панорамні вікна відкривають неймовірний краєвид. Вулиця тиха, що створює атмосферу приватності та спокою.Цей будинок – чудове рішення для тих, хто шукає комфортне житло в гарному місці з усіма зручностями.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 22383511