Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 73м2 на Галі Мазуренко вул. в Амур-Нижньодніпровському районі, Дніпро

45 000 $
1 928 186 грн
617 $ /m2

Загальна площа:
73 м2
Ділянка:
3 сот.

Поверхів:
1

Код:
1990397
Оновлене:
28-04-2026
Перегляди:  4
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Затишний, теплий будинок на вул. Манкевича (Галі Мазуренко). Будинок з капітальним ремонтом, здійснено заміну всіх комунікацій: проводка, труби, сантехніка, вікна, стяжка, дах. Є льох, 3 сотки землі, новий дах. Величезна кухня (16,2 м ?). Опалення - газовий 2-контурний котел. Будинок мебльований, готовий до комфортного проживання. Продається з меблями, технікою та електронікою (сигналізація, відеоспостереження, сушильна пральна, посудомийна машинки, великий холодильник, вбудовані меблі). Вода централізована, газ, електрика, 2 ями. У будинку 3 кімнати, велика кухня, суміщений санвузол з душ-кабінкою, передпокій. Вікна металопластикові, стіни шлаколіті, товсті 50 см, +утеплення, прибудова черепашник та цегла, теж утеплена. Є літня кухня (використовується як сарай, та місце для генератора), вольєр, сад, город, забетонований вїзд у двір на дві машини, літній душ. оптоволоконний інтернет д-лан, є майданчик для старлінка (очищена від гілок та перешкод). Ділянка рівна. Розташування гарне. Зупинка Комінтерн в пішій доступності (трамвай, тролейбус, одна зупинка від Островського), Клінчик (маршрутки 23 (Фрунзе центр) 4,48,122 - все від Передової на Островського), школа, садок, поліклініка в пішій доступності, до центру на машині 20 хвилин до вокзалу 15.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 22388172