Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 85м2 на Українська вул. 4 в Горбанівка с., в Вінницькому районі, Вінницька обл.

45 000 $
1 928 186 грн
530 $ /m2

Загальна площа:
85 м2
Ділянка:
25 сот.

Поверхів:
1

Код:
1990564
Оновлене:
28-04-2026
Перегляди:  3
Агентство нерухомості
Мережа агенцій AVANGARD
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Горбанівка, Українська вулиця, 4, цегла, Чудовий будинок в передмісті Вінниці, по центральній дорозі в центрі селища. Будинок має два входи, дві прихожих, чотири кімнати, кухню санвузол, меблі частково залишаються, обігріває будинок газовий котел і дві грубки, воду підігріває болер, біля будинку вигрібна яма з переливом, по будинку замінено електрику і сантехнику, вставлені пластикові вікна, в трьох кімнатах натяжна стеля, родзинкою будинку є камін. До будинку асфальтований під?їзд , широкий кутовий фасад двору дає можливість під?їзду з двох сторін , в дворі є побудови господарських приміщень( погріб, літня кухня, сараї) озеленяють двір щепи з фруктових дерев та кущів. В кроковій доступності магазини, дитячий садочок, зупинка..

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 22388583