Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 46.5м2 на Салютна вул. 2б, Нивки, в Шевченківському районі, Київ, метро Нивки

116 000 $
4 970 434 грн
2 495 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
46.5 / 13.2 / 18 м2
Кімнат:
1
Тип:
Роздільні

Поверх:
2 из 7
Стіни:
Цегла

Одна лоджія, один санвузол суміщений

Код:
1995406
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  13
Агентство нерухомості
Кравчук Тетяна
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається сучасна однокімнатна квартира в одному з найкомфортніших житлових комплексів міста Файна Таун без ремонту Квартира розташована в будинку 28, який знаходиться безпосередньо на пішохідній прогулянковій зоні та мальовничій алеї тихе, безпечне та зручне місце для життя. Будинок оснащений двома швидкісними ліфтами, а також має мінус перший поверх, де передбачено укриття на випадок тривоги ви завжди почуватиметеся в безпеці. Квартира розташована на 2-му поверсі, загальна площа становить 46,5 м2. Планування продумане до дрібниць: Стіни зроблені під чистову обробку простора кухня-вітальня площею 18м2, ідеальне місце для сімейних вечері або прийому гостей; спальня кімната з виходом на лоджію; гардеробна кімната суміщений санвузол з можливістю встановлення всього необхідного обладнання; лоджія, де можна облаштувати зону відпочинку або міні-сад. Панорамні вікна, вихід на лоджію з кухні вітальні Квартира не кутова, тому взимку тепла, а влітку зберігає приємну прохолоду. Є відео квартири.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213326410

ЖК Файна Таун

Адреса будинку: Салютна вул., 2Б, Київ, Шевченківський район