Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 33м2 на Генерала Пушкіна вул. в Соборному районі, Дніпро

35 800 $
1 533 979 грн
1 085 $ /m2

Загальна площа:
33 м2
Кімнат:
1

Поверх:
5 из 9

Код:
1996010
Оновлене:
30-04-2026
Перегляди:  2
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається 1-кімнатна квартира? Район Дафі,вул. вул.Ольгерда Бочковского/ Генерала Пушкіна/Площа: 33,5 м?Поверх: 5/9Будинок: цегляний? Газифікована? Встановлені лічильники на газ, воду та електроенергію? Видова квартира? У будинку власна котельня? Новий ліфт? Охайний двір та чистий під'їздКвартира ідеально підійде для комфортного проживання або під орендний бізнес.Зручне розташування, поруч ТРЦ, магазини, транспорт, розвинена інфраструктура.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212913207