Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам Офіс 346м2 на Шевченка Тараса бульв. 35, Шевченківський р-н (центр), в Шевченківському районі, Київ, метро Університет

335 076 грн /міс.
7 820 $
969 грн /m2

Загальна площа:
346 м2
Кімнат:
9

Після ремонту

Код:
1996426
Оновлене:
11-05-2026
Перегляди:  8
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Якименко Людмила...
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Без комісії! Оренда офісу 346 м2 в центрі Шевченківського району на бульварі Тараса Шевченка. Приміщення розташоване на 2-му поверсі Бізнес центру, планування: 7 кабінетів, 2 переговорні кімнати, кухня, санвузли, серверна, тераса. Оснащено центральною системою кондиціювання та вентиляції, пожежною сигналізацією, встановлено систему резервного живлення. Здається з меблями, у вартість оренди входить 6 паркомісць у критому паркінгу. Ціна вказана з урахуванням ПДВ, додатково сплачуються експлуатаційні витрати та комунальні платежі. Номер оголошення на сайті компанії: RC-224-323-BN.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 7034662

Адреса будинку: Шевченка Тараса бульв., 35, Київ, Шевченківський район