Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 59м2 на Вацлава Гавела (Лепсе Івана) бульв. 40, Відрадний, в Солом'янському районі, Київ

81 083 $
3 474 291 грн
1 375 $ /m2

Загальна площа:
59 м2
Площа кухні:
6 м2
Кімнат:
3
Тип:
Роздільні

Поверх:
4 из 5

Один санвузол суміщений

Код:
1997022
Оновлене:
01-05-2026
Перегляди:  6
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Світла затишна 3-х кімнатна квартира в домі по вулиці Вацлава Гавела буд. 40. В квартирі зроблен евроремонт в 2021 році, замінени труби. Квартира загальною площою 59,6 кв.м., велика кімната - 20,6 кв.м. Житлова кімната - 14,1 кв.м., ще одна житлова кімната - 10,8 кв.м., кухня - 5,8 кв.м., санвузол - 2,9 кв.м., коридор - 2,9 кв.м., балкон - 0,9 м.(по техпаспорту), вбудована шафа - 1,6 кв.м., також у великі кімнаті є шкаф-купе. Поруч з будинком в 500м парк 'Отрадний'з озером, парк Мамаєва слобода. Поруч в 100 м новий сучасний дітячий садок з басейном, школа №310, музична школа ім. Кабалевского, спортивний ліцей, ліцей НТТУ 'КПІ'. Поруч також розташований ринок 'Відрадний', аптеки, в 20 хв. від будинку Медмістечко - клінична лікарня № 6. В 100 м магазин Фора, в 200 м магазин АТБ. Транспртне сполучення чудовє, в 20 м зупинка трамваю, в 150 м зупинка тролейбусу, автобусу, до швидкого трамваю 15 хв.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212913501

Адреса будинку: Вацлава Гавела (Лепсе Івана) бульв., 40, Київ, Солом'янський район