Подзвонити Повідомлення
Ніколи не платіть до перегляду об'єкта і без договору, якій укладайте тільки з правомочною особою

Здам Будівля 10м2 на Серпова вул. в Шевченківському районі, Харків

5 500 грн /міс.
128 $
550 грн /m2

Загальна площа:
10 м2
Кімнат:
1

Код:
1997346
Оновлене:
01-05-2026
Перегляди:  8
Агентство нерухомості
Людмила
09x-xxx Показати
Агентство нерухомості

#25048 Здається в оренду затишний, світлий кабінет для будь-якої сфери діяльності 10 кв.м. -масаж -манікюр -лейшмейкер,бровист -майстер тату -косметолог Ідеально підійде для спеціалістів, які шукають комфортне місце для роботи! Є холл для очікування. Гарний стан, сучасний інтер’єр. Єлектричне опалення. На рахунок облаштування кабінету,а саме надання кушетки косметологічної,столика косметологічного/манікюрного за домовленістю. Зручне розташування: 5хв пішки від метро Наукова Wi-Fi,охорона,власний санвузол,окремий вхід, бойлер. Перший поверх новобудови Ціна 5500 (комунальні платежі включено)