Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 182.8м2 на Прокоповича Петра ( Фрунзе ) вул. (Бортничі) 25, Бортничі, в Дарницькому районі, Київ

159 000 $
6 812 923 грн
870 $ /m2

Площа:
182.8 / 80 / 62 м2
Ділянка:
1 сот.
Кімнат:
4

Поверхів:
3
Стіни:
Цегла

Код:
1998605
Оновлене:
13-05-2026
Перегляди:  16
Партнер
Алла Володимирівна
+3x-xxx Показати
Партнер

Хочеться жити в будинку,мати комфорт квартири, та всі комунікації ? Тоді це саме той варіант! Продам Квартиру - таун Хаус. Київ Дарницький р-н вул Петра Прокоповича 25 182,8м2 загальна площа, включно з гаражем. Будинок має свої переваги! Центральна - вода, каналізація. Газ! Опалення індивідуальне! Електрика - 24 кВт/3фащи/двузоний Три спальні 20/12/11 Велика кухня+вітальня загальна 62,5м2 Теплий Гараж з автоматичною системою, тренажерний зал з своїм двориком, та французький балкон. Будинок цегляний та утеплений, загороджений, окремо стоячий.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 1012479