Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 106м2 в Боратин с., в Луцькому районі, Волинська обл.

95 000 $
4 070 614 грн
897 $ /m2

Загальна площа:
106 м2
Ділянка:
6 сот.

Код:
1998996
Оновлене:
05-05-2026
Перегляди:  7
Партнер
Олексій
+3x-xxx Показати
Партнер

Продаж будинку в с. Боратин | район Агапе | 106 м² | 6,5 сот | 95 000 $ Як агентство нерухомості пропонуємо готовий будинок у с. Боратин, район Агапе, який вже можна використовувати як оселю для постійного проживання Площа будинку - 106 м² Земельна ділянка - 6,5 соток Будинок завершений, готовий до чистового ремонту ПЛАНУВАННЯ ТА ОСОБЛИВОСТІ: - продумане планування для комфортного життя - тепла підлога по всьому будинку - стеля утеплена мінватою 20 см - фасад утеплений пінопластом 15 см - паркан по периметру (крім переднього) - будинок з червоної цегли - утеплений і готовий до комфортного проживання КОМУНІКАЦІЇ: • світло та вода - централізовані • каналізація - септик • газ - по вулиці • комунальні служби працюють на території ЛОКАЦІЯ: - асфальтований доїзд до вулиці, тверде покриття до будинку - близько 50 м - в пішій доступності зупинка та магазини - курсує шкільний автобус Ціна - 95 000 $ Оптимальний варіант для сім’ї, яка шукає готовий будинок у Боратині з усіма комунікаціями та теплими підлогами ТЕЛЕФОНУЙТЕ - та записуйтесь на огляд, будинок вартий вашої уваги!

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 68914