Подзвонити Повідомлення

Продам ділянку під забудову 6.11сот. на Садова 18-а вул. (Берковець) 37, Берковець, в Святошинському районі, Київ, метро Нивки

62 000 $
2 656 612 грн
10 148 $ /сот.

Тип ділянки:
Ділянка під забудову
Ділянка:
6.11 сот.

Код:
1999640
Оновлене:
06-05-2026
Перегляди:  8
Агентство нерухомості
LTD Estate
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам ділянку, Садовий масив «Берківці Ліві», вул. 18 Садова, діл. 37 (с/т "Ясна поляна"), Святошинський район, Берковець, станція метро "Нивки" 40 хвилин на транспорті. Код об’єкта SP-033-544 Загальна площа: 6,11 соток Ціна: $62 тис + послуги АН Хочеш більше варіантів? Пиши або переходь в Telegram-бот HataHomebot — шукає за параметрами, як рієлтор Безкоштовна консультація з усіх питань оформлення іпотеки, а також участі у держпрограмах: єВідновлення, Постанови №206, №214, №280, №719 $ Платимо гроші за рекомендацію! Отримайте бонус, якщо по вашій рекомендації оформлена угода через нашу АН. Номер оголошення на сайті компанії: SP-033-544-BN.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 7040242