Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам 3-к квартиру 96м2 на Урлівська вул. 38, Позняки, в Дарницькому районі, Київ, метро Позняки

25 000 грн /міс.
583 $
261 грн /m2

Площа:
96 / 50 / 10 м2
Кімнат:
3

Поверх:
25 из 25
Стіни:
Цегла

Код:
1999851
Оновлене:
06-05-2026
Перегляди:  5
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Олександр
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Пропонуємо простору та світлу квартиру на мікрорайоні Позняки. З першого кроку за двері квартири відчувається спокій, затишок та позитивна енергія. А вид з вікна надає почуття свободи та вільного дихання і звісно неймовірні сходи та заходи сонця. Облаштована лоджія не залишить байдужим будь якого кавомана. Ремонт в квартирі було зроблено для комфортного проживання сім'ї, з урахуванням багатьох необхідних нюансів. Кондиціонери дозволять комфортне проживання влітку, а теплі підлоги додадуть домашнього затишку взимку. Комплектація меблями та технікою дозволить розпочати проживання в квартирі в короткі терміни. Достатня кількість облаштованих шаф та окрема гардеробна кімната дозволяє комфортно розмістити для зберігання та користування велику кількість речей. Встановлені лічильники на всі види комунальних послуг, окрім опалення. Ну і звісно це ПОЗНЯКИ!!! Зі всіх сторін навколо будинку Ви знайдете магазини та супермаркети на будь який смак, торгівельні центри, гіпермаркети, спортзали, дитячі майданчики, студії фітнесу і краси. Прогулянка до метро займає 20 хвилин або 7 хвилин поїздки на маршрутному таксі. А прогулянка в парку з видом на Дніпро розпочнеться за 5-ть хвилин від будинку. Звісно краще витратити 10 хвилин часу та особисто переглянути квартиру в будь який зручний час, за попередньою домовленістю.