Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 39.6м2 на Яблунева вул. 9г в Софіївська Борщагівка, в Бучанському районі, Київська обл.

72 000 $
3 085 097 грн
1 819 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
39.6 / 15.6 / 15 м2
Кімнат:
1
Тип:
Роздільні

Поверх:
4 из 10

Одна лоджія, один санвузол суміщений

Код:
2000000
Оновлене:
07-05-2026
Перегляди:  3
Агентство нерухомості
Кравчук Тетяна
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Пропонується до продажу однокімнатна квартира з ремонтом в ЖК Щасливий, Софіївська Борщагівка ( 4 поверх) Автономне опалення Двухконтурний газовий котел, генератор, укриття Квартира оснащена меблями та сучасною побутовою технікою 1 кімната спальня 1 кімната кухня студія 1 санвузл, суміжний з ванною, пральна машина Є гардеробна кімната, кондиціонер, підлога кварц-вініл. Закрита територія під охороною Підземний паркінг навпроти підїзду + бомбосховище. Відео спостереження Дитячий садок, Фора, Нова пошта,дитячі майданчики, тренажери для заняття спортом - все це на території комплексу. Зручне транспортне сполучення Дуже швидкий виїзд на Кільцеву дорогу без заторів! Телефонуйте. Перегляд за домовленістю

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213331199