Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 89м2 в районі Гречани дальні, Хмельницький

107 000 $
4 584 797 грн
1 203 $ /m2

Загальна площа:
89 м2
Площа кухні:
13 м2
Кімнат:
3

Поверх:
8 из 10

Код:
2000115
Оновлене:
06-05-2026
Перегляди:  3
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається чудова 3к квартира на вулиці Будівельників! Квартира облаштована всім необхідним для проживання та готова до заселення! Квартира чудово контрастує за рахунок світла та простору. Чудове планування: коридор який плавно переходить у зал та кухню, дві спальні (одна дитяча), комфортна кухня з вбудованою технікою, великий балкон, невеличкий кабінет на лоджії з?єднаний зі спальнею. Поруч є чудовий продуктовий магазин, дитячий майданчик, парковка і всі необхідні умови для проживання в даній квартирі! З приводу питань - телефонуйте!

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212914176