Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 39.6м2 в Великодолинське смт, в Одеському районі, Одеська обл.

23 000 $
985 517 грн
581 $ /m2

Загальна площа:
39.6 м2
Площа кухні:
8.2 м2
Кімнат:
1

Поверх:
2 из 7

Код:
2000366
Оновлене:
06-05-2026
Перегляди:  5
Агентство нерухомості
Ярошенко Ирина Борисовна
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам свою однокімнатну квартиру в ЖК Маріїнський, будинок 2021 ого року здачі. Квартира на стані від забудовників, пластикові вікна, засклений балкон, газове опалення (котел та система вся) . Гарний район, чиста територія. В будинку знаходиться дитсадок, відділення НП. 2 поверх 5ти поверхового будинку. Напівсонячна сторона. Вхід на балкон з кухні та з кімнати.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213330939