Подзвонити Повідомлення

Продам ділянку під забудову 14сот. в Східниця смт, в Дрогобицькому районі, Львівська обл.

49 000 $
2 099 580 грн
3 500 $ /сот.

Тип ділянки:
Ділянка під забудову
Ділянка:
14 сот.

Код:
2000423
Оновлене:
06-05-2026
Перегляди:  1
Агентство нерухомості
Гергель Тетяна
06x-xxx Показати
Агентство нерухомості

ПРОДАЖ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ Адреса — Східниця, вулиця Олекси Довбуша, Львівська область. Площа ділянки — 14 соток. Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку. Розмір ділянки — 50 м. на 30,18 м. і 43,33 м. на 30,18 м. Комунікації — комунікації поруч з ділянкою (світло — 200 метрів від ділянки, газ — 300 метрів від ділянки). Особливості даної ділянки — поруч з ділянкою знаходиться озеро або ліс / 25 і 26 джерело / гарні краєвиди, зручний доїзд. Доїзд до ділянки — асфальтована дорога. Відстань до Львова — 100 км. Код обʼєкта: #5246