Подзвонити Повідомлення
Ніколи не платіть до перегляду об'єкта і без договору, якій укладайте тільки з правомочною особою

Здам Приміщення 23м2 у районі центру міста, Тернопіль

3 910 грн /міс.
91 $
170 грн /m2

Загальна площа:
23 м2

Код:
2000554
Оновлене:
06-05-2026
Перегляди:  2
Агентство нерухомості
Матейко Тетяна
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

В оренду здається офісне приміщення поряд з центральною частиною міста. Ремонт. Централізоване опалення. Плата по лічильнику. Сан. вузол загальний на коридорі. Зручне місце розташування , поряд зупинка громадського транспорту , ринок, магазини.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 15103010