Подзвонити Повідомлення

Продам Приміщення 568м2 на 15 квітня вул. в районі Бам (масив Сонячний), Тернопіль

470 000 $
20 138 829 грн
828 $ /m2

Загальна площа:
568 м2

Код:
2000557
Оновлене:
13-05-2026
Перегляди:  2
Агентство нерухомості
Гудак Володимир
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Ексклюзив без комісії для покупця! Пропонуєм вашій увазі приміщення СТО, яке розташоване в пригороді Тернополя, а саме по вулиці 15 квітня. Даний обєкт розміщений на трьох ділянках, дві знаходяться поруч, а третя через дорогу на ній розташовані гаражні приміщення. На території знаходяться просторі ангари, обладнанні для проведення ремонтних та сервісних робіт автомобілів. Також обєкт включає двоповерхове офісне приміщення, яке підходить для адміністрації, приймальні, кімнат персоналу, клієнтів або ведення супутнього бізнесу. Обєкт має зручний заїзд та простору стоянку для автомобілів, що створює зручні умови для клієнтів і персоналу. За більш детальною інформацією телефонуйте..

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 24106348