Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 56м2 на Дарницький бульв., Комсомольський масив, в Дніпровському районі, Київ, метро Дарниця

85 000 $
3 642 129 грн
1 518 $ /m2

Площа:
56 / 40 / 6 м2
Кімнат:
3

Поверх:
6 из 9

Код:
2000619
Оновлене:
06-05-2026
Перегляди:  4
Агентство нерухомості
Олександр
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

#12283 Актуально Продається затишна, світла та тепла квартира за адресою: Дарницький бульвар, 4. Оселя розташована всередині будинку на комфортному середньому поверсі, що забезпечує тишу, тепло та додатковий комфорт у будь-яку пору року. Квартира має зручне та продумане планування: дві окремі кімнати та простору кухню-вітальню площею 18 м² — ідеальне рішення як для сімейного життя, так і для прийому гостей. Виконаний якісний ремонт, квартира повністю укомплектована меблями та необхідною побутовою технікою, що дозволяє одразу заїхати без додаткових витрат. З кімнати є вихід на великий засклений балкон, який можна облаштувати як зону відпочинку або додатковий простір для зберігання. Під’їзд чистий та доглянутий, що створює приємне враження вже з перших хвилин. Важлива перевага: навіть під час блекаутів у квартирі зберігається водопостачання та опалення, а також є можливість приготування їжі — додатковий рівень комфорту та автономності. Поруч знаходяться сквер та парк «Перемога» — чудове місце для прогулянок, занять спортом та відпочинку на свіжому повітрі. Розвинена інфраструктура: – до станції метро «Дарниця» — лише 5 хвилин пішки – до метро «Чернігівська» — 10 хвилин – поруч магазини, аптеки, школа, дитячі садки, банки та поштові відділення – у пішій доступності торговий центр «Дитячий Світ» (2 хвилини) Ця квартира — ідеальний варіант як для комфортного проживання, так і для вигідної інвестиції під орендний бізнес.Розглядаємо продаж по єВідновленню. Торг. Деталі В квартирі 3 кімнати, висота стелі 2.5 метра, Технологія будівництва - Панельна. Є газ, кухонна плита газова. Є балкон. У квартирі є Телевізор, Кабельне ТБ, Супутникове ТБ, Кондиціонер, Ванна, Холодильник, Мікрохвильовка. Будинок побудований в 1971 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - централізована. Кількість санвузлів: 1. Інтернет дротовий (кабельний). Працює без світла - вода, газ, опалення. Власник погоджується продати по програмі єВідновлення. Тип кухні - окрема кухня. Кількість спален: 1. Інфраструктура території: дитячий майданчик, спортивний майданчик. Комісія за послуги 5%. Телефонуйте!!!