Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 100м2 в Ленінському районі, Вінниця

107 000 $
4 584 797 грн
1 070 $ /m2

Загальна площа:
100 м2
Ділянка:
4 сот.

Поверхів:
2

Код:
2001040
Оновлене:
07-05-2026
Перегляди:  2
Агентство нерухомості
Марина Посесор
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Таунхаус у межах міста в спокійній та затишній локації, в оточенні приватного сектору та поруч із лісопарком. Ідеальне місце для тих, хто цінує тишу та комфорт, не виїжджаючи за межі міста. Кутовий будинок із земельною ділянкою 4 сотки більше простору та можливостей для облаштування власної території. Стан чорновий, що дозволяє реалізувати будь-які дизайнерські рішення під себе. Комунікації: вигрібна яма скважина + криниця Закрита територія на 3 таунхауси, встановлені автоматичні ворота безпека та приватність для мешканців. Без комісії для покупця. Телефонуйте!

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 22451229