Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 71м2 на Чукаріна вул. 1 у Сихівському районі, Львів

97 000 $
4 156 312 грн
1 367 $ /m2

Площа:
71 / 40.3 / 9 м2
Кімнат:
3
Тип:
Роздільні

Поверх:
8 из 9

Один санвузол роздільний

Код:
2001267
Оновлене:
21-05-2026
Перегляди:  8
Агентство нерухомості
Лозяк Володимир
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Пропонується до продажу простора 3-кімнатна квартира з ремонтом по вул. Чукаріна (Сихівський район). Загальна площа — 71,1 м #178;. Квартира розташована на 8 поверсі, світла та тепла. Зручне планування: три окремі кімнати, роздільний санвузол, кухня та балкон. В квартирі виконаний євроремонт, встановлені металопластикові вікна. Опалення централізоване, є бойлер для гарячої води. Кухня облаштована меблями та технікою, санвузол у хорошому стані. Кімнати просторі, з гарним природним освітленням та приємним виглядом з вікон. Будинок панельний, житловий фонд 80–90-х років. Є ліфт, під'їзд доглянутий. Район із розвиненою інфраструктурою: поруч школи, садочки, магазини, супермаркети, зупинки транспорту, парк та зелена зона для відпочинку. Квартира готова до проживання та не потребує додаткових вкладень. Підійде як для власного проживання, так і під інвестицію. Телефонуйте для уточнення деталей та запису на огляд.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212914457