Подзвонити Повідомлення

Продам Торгові приміщ. 98м2, Біличі, в Святошинському районі, Київ

99 000 $
4 242 009 грн
1 011 $ /m2

Загальна площа:
98 м2
Кімнат:
1

Потребує ремонту

Код:
2001433
Оновлене:
07-05-2026
Перегляди:  4
Агентство нерухомості
Діна Ткаченко
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам 5 кімнатн. квартиру нежитлове приміщення Святошинський район Код об'єкта SC-224-665 1 поверх 10 поверхового будинку Загальна площа 98 кв.м., два великих балкони, вікна який виходять на два двори. Без ремонту Вартість $99 тис + послуги АН Номер оголошення на сайті компанії: SC-224-665-BN.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 7042007