Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам 2-к квартиру 50м2 на Олександра Кониського (Тургенєвська) вул. 22а, Шевченківський р-н (центр), в Шевченківському районі, Київ, метро Університет

62 130 грн /міс.
1 450 $
1 243 грн /m2

Площа:
50 / 40 / 10 м2
Кімнат:
2

Поверх:
10 из 12

Код:
2001767
Оновлене:
07-05-2026
Перегляди:  9
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Чабанов Максим
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Олександра Кониського вул., 22-А, Пропонується в оренду стильна 2-кімнатна квартира в клубному будинку «Turgenev», розташована на 10 поверсі. Квартира з продуманим плануванням: простора кухня-вітальня та окрема спальня, що забезпечує комфорт як для життя, так і для відпочинку. Інтерєр виконаний у сучасному стилі з використанням якісних матеріалів і приємної кольорової гами. Квартира повністю укомплектована всією необхідною технікою та меблями для комфортного проживання. Клубний будинок «Тургенєв» — це: • закрита територія • охорона та відеоспостереження • презентабельна вхідна група • сучасні ліфти Поруч на території будинку є паркомісця. Ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, приватність та якість життя в центрі міста. Ціна: 1450 $/місяць з торгом

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 112043833

КБ Тургенєв

Адреса будинку: Олександра Кониського (Тургенєвська) вул., 22а, Київ, Шевченківський район, Шевченківський р-н (центр)