Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 60м2 на Слобожанський просп. в Індустріальному районі, Дніпро

41 800 $
1 791 070 грн
697 $ /m2

Загальна площа:
60 м2
Площа кухні:
10 м2
Кімнат:
3

Поверх:
5 из 9

Код:
2002105
Оновлене:
08-05-2026
Перегляди:  3
Агентство нерухомості
Біла Олександра
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам 3к квартиру пр-т Слобожанський 139. Робився ремонт (окрім санвузла і кухні) 5 років тому з якісних матеріалів. Поміняні двері, на підлогі ламінат, в коридорі кахель. Вхідні двері броньовані, добудований тамбур з ремонтом. Продається з меблями і технікою що на фото. + Зручний поверх 59+ Загальна площа 60 м2+ Простора кухня 10 м2+ Ламінат у кімнатах, плитка в коридорі+ Замінені двері, Вхідні броньовані+ Добудований тамбур з ремонтом+ Новий бойлер 100 л+ Металопластикові вікна та двері+ Два великі балкони+ Техніка: Кондиціонер, 3 телевізори, 2 холодильники Пральна машина, плита, мікрохвильова піч (все сучасне)

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212914663