Подзвонити Повідомлення

Продам 4-к квартиру 149м2 на Павла Нірінберга вул. у місті (передмісті), Дніпро

180 000 $
7 712 743 грн
1 209 $ /m2

Загальна площа:
149 м2
Площа кухні:
40 м2
Кімнат:
4

Поверх:
10 из 15

Код:
2002119
Оновлене:
08-05-2026
Перегляди:  3
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продажа квартиры ЖК СозидательСтудия и 2 спальни кабинет 2 сан узла на 10 этаж149 м просторная вся на Днепр вид . Кварира Шикарная

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212914678