Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам 1-к квартиру 65м2 на Ахматової Анни вул. 13, Позняки, в Дарницькому районі, Київ, метро Позняки

16 000 грн /міс.
373 $
247 грн /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
65 м2
Площа кухні:
20 м2
Кімнат:
1

Поверх:
21 из 28
Стіни:
Цегла

Євроремонт

Код:
2002469
Оновлене:
08-05-2026
Перегляди:  8
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Калииман Юлиана
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Здається в оренду Євродвушка - 65м2 по вул. А.Ахматової 13. Квартира знаходиться на 21 поверсі, великий коридор з великими і зручними шафами, та дзеркалом, кухня - студія (робоча зона в два яруси по 1,8 метра) з новою індукційною плитою на 2 конфорки, холодильник, мікрохвильовка, морозилка ліпхер (стоїть в коридорі) шкіряний диван італійський, за потребую залишимо офісний стіл з кріслом офісним, шафа з полками і шухлядами. Велика спальня з балконом на якому додаткові шафи і можливе робоче місце, двоспальне велике ліжко з ортопедичним матрацом, велика шафа купе. Велика ванна кімната з акриловою ванною, збільшеним душем 1 метр і умивальником, пральна машина, постійно працює рушникосушарка, новий бойлєр для резервного нагрівання води спортивна стінка з дошкою Євмінова, роутер з акумулятором в коридорі. Всі комунальні по лічильникам, оплата ОСББ - 400 грн. опалення по лічильнику квартирному орієнтовно 1000 грн в місяць, виходить суттєво нижче в порівнянні чим в сусідніх будинках!!! Квартира знаходиться на 21 поверсі, будинок з червоної цегли 28 поверхів, консьєрж, 3 ліфта, відеонагляд в під’їзді і в ліфтах, є потужний Генератор який підключений до ліфта, та насосів для подачі води. Ремонт на площадці на поверсі, в будинку чисто і акуратно. В будинку знаходиться мінімаркет, салон краси, зоомагазин, стоматологія, заняття для дітей та інша корисна інфраструктура. Поряд кафешки, ресторанчики, магазини. В дворі є безкоштовні місця для парковки та є місця в оренду в підземному паркінгу. Телефонуйте, зона вашого комфорту в руках професіонала! Номер оголошення на сайті компанії: RF-3-315-218-BN.