Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 35м2 в Салтівському районі, Харків

26 100 $
1 118 348 грн
746 $ /m2

Площа:
35 / 19 / 7 м2
Кімнат:
1

Поверх:
9 из 9

Код:
2002527
Оновлене:
08-05-2026
Перегляди:  7
Агентство нерухомості
САЛТІВСЬКЕ агентство
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

4048-АО Продам 1 кімнатну квартиру на Північній Салтівці Північна 1 Соборності України (Дружби Народів) 206 Соборности Украины (Дружбы Народов) 206 Поверх: 9/9 Площа: 35/19/7м2 Тип будинку: панельний, покращеного планування Планування: одностороння житловий стан, МПВ, балкон засклений, санвузол суміщений, продаж з меблями та технікою. Ціна: 26 100 у.о. торг реальному покупцю (код об'єкту 4048-АО) При дзвінку обов'язково назвіть код об'єкта, що Вас цікавить.(він вказаний на початку та наприкінці тексту опису). Якщо Вам не відповіли, будь ласка, відправте цей код на наші номери в месенджерах Viber/Telegram/WhatsApp або просто в смс-повідомленні та з Вами зв'яжуться найближчим часом.