Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 55м2 на Франківська вул. 10 у місті (передмісті), Харків

31 800 $
1 362 585 грн
579 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
55 м2
Площа кухні:
21 м2
Кімнат:
1

Поверх:
2 из 7
Стіни:
Цегла

Чорнове оздоблення

Код:
2002648
Оновлене:
08-05-2026
Перегляди:  3
Агентство нерухомості
Центр Продажи Недвижимости
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Центр Продажу Нерухомості продає 1 квартиру,в новобудові,будівельний стан.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 7044256