Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 41м2 на Максимовича Михайла (Трутенка Онуфрія) вул. 24, Голосієво, в Голосіївському районі, Київ, метро Васильківська

67 800 $
2 905 133 грн
1 654 $ /m2

Загальна площа:
41 м2
Площа кухні:
15.3 м2
Кімнат:
1
Тип:
Роздільні

Поверх:
11 из 16
Стіни:
Цегла

Оздоблення від будівельників

Код:
2002712
Оновлене:
09-05-2026
Перегляди:  7
Агентство нерухомості
Валентина
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається квартира в ЖК Нова Англія, 1 кімната, 41 м², без оздоблювальних робіт. Розташована в Університетському містечку, на вул��ці Михайла Максимовича, поруч зі станцією метро Васильківська. Житло комфорт-класу в спальному районі міста Київ. Квартира знаходиться на 11 поверсі 16-поверхового будинку, має нестандартне планування та кухню 15.30 м². Не втрачайте можливість придбати цю квартиру в комфортному районі міста! Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-315-030-BN.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 7043710

ЖК Нова Англія

Адреса будинку: Максимовича Михайла (Трутенка Онуфрія) вул., 24, Київ, Голосіївський район