Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам 1-к квартиру 45м2 на Причальна вул. 10, Позняки, в Дарницькому районі, Київ, метро Осокорки

29 994 грн /міс.
700 $
667 грн /m2

Загальна площа:
45 м2
Площа кухні:
25 м2
Кімнат:
1

Поверх:
3 из 26

Код:
2002732
Оновлене:
09-05-2026
Перегляди:  5
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Віталій Грабський
06x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Перша здача оренди сучасної однокімнатної квартири в ЖК GRATE по вул. Причальна 10. Квартира знаходиться на 3 поверсі з загальною площею 45 кв.м. Планування: Спальня кімната з двоспальним матрацом кухня-студія. Щойно після ремонту, з новими меблями та технікою. В кожній кімнаті є кондиціонер на холод і тепло. У квартирі є все необхідне для життя. 1. Кухня - вітальня (духова шафа, мікрохвильова піч, індукційна варильна панель, холодильник, посудомийка, електро чайник.) 2. Спальня - містить: Нове двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, велика шафа , приліжкові тумбочки, телевізор . 3. Ванна кімната - простора душова кабіна, бойлер на 80 літрів, пральна машинка,сушильна машина, тепла підлога. 4. Коридор - містить шафу та вішалку для верхнього одягу і взуття, дзеркало. В дворі є спортивний майданчик та прогулянок з твариною. В 90 метрів пляж та затишний парк. Поруч великий супермаркет. В 10 хвилинах пішки ТЦ Рівер молл Шукаємо порядних та відповідальних орендарів. Курити квартирі заборонено. Можна з твариною за умовою пошкодження меблів відповідальність на орендарів та клінінг по закінченню оренди квартири. До будинку підключений Генератор який дає роботу ліфтам,опаленню та водопостачання! Комісія АН 50% Код об'єкта 17411