Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 63м2 на Саксаганського вул., Голосіївський р-н (центр), в Голосіївському районі, Київ, метро Олімпійська

242 000 $
-1.2%
10 369 355 грн
3 842 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
63 / 45 / 15 м2
Кімнат:
2
Тип:
Суміжно-роздільні

Поверх:
3 из 30

Одна лоджія, один санвузол суміщений

Код:
2002816
Оновлене:
12-05-2026
Перегляди:  4
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається квартира метро Олімпійська , в єлітному комлекс ЖК 'Royal Tower'. Двокімнатна квартира з гарним ремонтом та сантехнікою. Для тих, хто цінує якість життя та безпеку. 15 хвилин пішим від Хрещатика та Бесарабськоі площі. З даху з парком та зоною для відпочинку відкривається дивовижний краєвид на центр міста та центральний стадіон краіни. Маємо свій автономний генератор та невідключне опалення. Консьерж сервіс . Лаунж зона для гостей Деталі інтер'єру: Дизайнерський ремонт, іспанська плитка, поли підігрів, двері на замовлення, стеля та світло Будинок та двір: Генератор, охорона, сауна, спа, фітнес, охорона, відеоспостереження, вхід по карткам, консьерж, лаунж зона на 1 поверсі Інфраструктура: Парк на даху

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212914779