Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 48м2 на Личаківська вул. в Личаківському районі, Львів

93 000 $
3 984 917 грн
1 938 $ /m2

Площа:
48 / 36 / 8 м2
Кімнат:
2
Тип:
Суміжно-роздільні

Поверх:
3 из 3

Один санвузол суміщений

Код:
2003027
Оновлене:
09-05-2026
Перегляди:  2
Агентство нерухомості
Оля Витрикуш
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаю 2-кімнатну квартиру у затишному та тихому районі Личаківська Квартира має суміжно-роздільне планування, що дозволяє зручно організувати простір. Опалення комбіноване: електричне плюс пічне, що гарантує комфорт у зимовий період навіть при блекаутах. Відреставрована ванна, вбудована техніка на кухні — все необхідне для комфортного проживання. Обєкт ідеально підходить як для власного проживання, так і для інвестиції. Телефонуйте, проведемо огляд у зручний для вас час

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213331984