Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам Приміщення 336м2 в Шевченківському районі, Київ, метро Лук'янівська

160 682 грн /міс.
3 750 $
479 грн /m2

Загальна площа:
336 м2

Код:
2003089
Оновлене:
09-05-2026
Перегляди:  4
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
АН Level Group
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Оренда фасадного торгово-комерційного приміщення в самому серці міста ваш шанс на успіх, вулиця Павлівська, 18. Загальна площа: 335,8 м2. Приміщення знаходиться на першому поверсі окремо стоячої будівлі з девяти поверхів, забезпечуючи зручний доступ і чудову видимість для клієнтів. Всі вікна виходять на фасад з можливістю додаткового виходу, що збільшує функціональність та комфорт. Основні переваги: - Прохідна зона: стратегічне розташування в центрі міста гарантує високий пішохідний трафік, ідеальний для вашого бізнесу. Повна готовність: усе необхідне для комфортної роботи вже на місці, включно з пожежною та охоронною сигналізацією, системою кондиціювання. Гнучкість у використанні: приміщення підходить для різноманітних комерційних цілей від магазину чи аптеки до офісу або клініки. Інфраструктура: Розташування у Шевченківському районі, що активно розвивається, надає доступ до сучасних житлових комплексів, офісних приміщень та мережі всіх необхідних обєктів для вашого бізнесу.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 15126050