Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 221м2 на Юхима Геллера вул. в Київському районі, Одеса

250 000 $
10 712 143 грн
1 132 $ /m2

Площа:
221 / 130 / 20 м2
Ділянка:
8 сот.
Кімнат:
4

Поверхів:
2
Стіни:
Ракушечник (ракушняк)

Один санвузол суміщений

Код:
2003435
Оновлене:
10-05-2026
Перегляди:  5
Агентство нерухомості
АН "ТВ-Дом"
09x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Заходи и живи!